Zapomenuté uživatelské jméno?
Super User

úterý, 15 září 2015 20:30

Praporkový turnaj - 3. ročník - 4.10.2015

V neděli proběhl druhý ročník praporkového turnaje.
Vítězem je ten hráč, který se na hřišti dostane co nejdéle.
V našem případě je to zahájení hry druhé osmnáctky.
Turnaje se zúčastnilo celkem 40 hráčů.
Turnaj to byl mezinárodní - ze zahraničí se zúčastnily 3 flighty z Německa a jeden smíšený flight až ze Slovenska
Vítězem se za muže stal Jiří Motičák, který dohrál  celé kolo a na druhou osmnáctku mu zbyly 4 rány a dosáhl až na green  jamky č. 1
Vítězům GRATULUJEME !
Ceny jako obvykle vyhlásil Jirka Veselý s Jitkou Lavičkovou.

Atmosféru na hřišti  a reportáž zaznamenal Standa Donátek,
odměňování vítězů zachytil Jirka Motičák.

Po letošním turnaji  je zřejmé,
že turnaj se těší velké oblibě a bude pokračovat i v dalších letech.
Děkujeme všem organizátorům

a těšíme se na další ročník !
neděle, 02 listopad 2014 23:26

Praporkový turnaj - 2. ročník - 26.10.2014

V neděli proběhl 2. ročník praporkového turnaje.

Princip hry spočívá v tom, že každému hráči se k paru hřiště připočítá počet ran dle jeho handicapu. Hráči startují od jamky č. 1 a hrají tak dlouho dokud nevyčerpají maximální počet ran uvedený na scorkartě. Po poslední možné ráně hráči zaznamenají na farwei polohu míče speciálním jehlou, na kterou zavěsí svou scorkartu. Vítězem je ten hráč, který se na hřišti dostane co nejdéle - v našem případě je to zahájení hry druhé osmnáctky.

Turnaje se zúčastnilo celkem 40 hráčů.
Turnaj byl mezinárodní - ze zahraničí se zúčastnily 3 flighty z Německa a jeden smíšený flight ze Slovenska.

Vítězem se za muže stal Jiří Motičák, který dohrál celé kolo a na druhou osmnáctku mu zbyly 4 rány a dosáhl až na green jamky č. 1
Vítězkou za ženy se stala Gábina Beránková, která dohrála celé kolo a na druhou osmnáctku jí zbyly 2 rány a dohrála až na horizont první jamky.

Vítězům GRATULUJEME !

Ceny jako obvykle vyhlásil Jirka Veselý s Jitkou Lavičkovou.

Atmosféru na hřišti a reportáž zaznamenal Standa Donátek, odměňování vítězů zachytil Jirka Motičák.

Po letošním turnaji je zřejmé, že turnaj se těší velké oblibě a bude pokračovat i v dalších letech.
Děkujeme všem organizátorům ...

... a těšíme se na další ročník !

Dne 13.9.2014 se uskutečnil již čtvrtý turnaj Tréninkového centra mládeže Golfového clubu Františkovy Lázně. Prezídium klubu blahopřeje všem vítězům a účastníkům a děkujeme za skvělou organizaci trenérovi panu Vafkovi a kapitánovi mládeže panu Hejzkovi. Současně děkuje pracovníkům rezortu za pomoc při organizaci turnaje.

pátek, 26 září 2014 00:07

Mistrovství klubu 2014

Mistrovství golfového klubu GCFRL 20.9.-21.9.2014  -  12-tý ročník

O víkendu proběhl tradiční dvoudenní  klubový mistrovský turnaj GCFRL.

Zahajovací turnaj 2014 Texas dvojic 20.4.2014

Milí golfisté,
dne 20.04.2014 proběhl náš oblíbený zahajovací turnaj.