česky / deutsch


Zapomenuté uživatelské jméno?
středa, 25 červenec 2012 15:23

Hřiště 18 jamek

napsal

Nabízíme vám to nejlepší golfové prostředí – v tichu, mezi lukami, u lesů s čistými horizonty, které na většině jamek neruší žádné silnice, továrny, obce či města...

Názor autora golfczech.cz

Dlouhé 18ti-jamkové hřiště, které je naprosto bezkonkurenčně začleněné do luk a lesních zákoutí ve výškách okolo 600 m. n. m. Místa je skoro všude dost a není důvod žehrat na nenasytnost místních lesů, míčky si ztratíme sami ;-) S vodou se tu potkáme taky v přiměřeném množství a v poměrně stravitelné rozloze.

Tohle je to nejlepší golfové prostředí – v lesích, tichu, s čistými horizonty, které na většině jamek neruší žádné silnice, letadla, továrny, města... Některé jamky jsou pravda poněkud slepé, ale dá se s tím žít, celkový dojem je fakt úžasný.

(Cena bohužel odpovídá místním podmínkám a většinové klientele lázeňského trojúhelníku, takže ve spojení s výletem z Prahy se může zdát poněkud vyšší.)

Největší zajímavost je tady opravdu hřiště – solitérní jamky umístěné jakoby ve svém vlastním světě jsou nádherné. Pravidlově tu pak najdeme i jeden unikát – na jamce č. 3 pálíme přes rokli značenou jako příčný out. A na odpališti 18. jamky se nezapomeňte podívat na televizi, ve které uvidíte, kde je zrovna předchozí flight.

Popis a zajímavosti hřiště na webových stránkách provozovatele golfového areálu: Golf Resort Franzensbad k.s.

přečteno 9450 ×
Jiné z této kategorie: Rezervace TEE TIME »