Zapomenuté uživatelské jméno?
čtvrtek, 09 duben 2020 14:03

Zahájení sezóny 2020

napsal
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

V pátek 10.4.2020 se v 10:00 hodin otevírá golfové hřiště.

Akční cena green fee 900,-Kč / 18 jamek

Základní informace o provozu areálu:

  • Vjezd do areálu je povolen pouze hráči s učiněnou rezervací (bude kontrolováno). Vjezd na parkoviště maximálně 15 minut před rezervovaným t-time.
  • Parkovat je nutné ob jedno stání. Při vystoupení z vozidla musí mít každý roušku nebo jiné zakrytí úst a nosu a to až na odpaliště jamky č.1. Po ukončení hry na jamce č.18 si hráč musí opětovně nasadit roušku a neprodleně opustit areál. Pokud bude „hlavní“ parkoviště plné, musí hráč využít spodní parkoviště. V případě nedodržení budou hráči vykázáni z areálu s následujícím zákazem hry na dobu 7 dnů.
  • Prosíme, rezervujte si hru předem telefonicky v rámci platných opatření, tedy pro 2 hráče ve flightu (toto omezení neplatí pro rodinné příslušníky) – do tohoto počtu se započítává i nosič, doprovod, rodič či trenér. V současné době je možné rezervovat hru pouze na následující den.
  • Provozní doba RECEPCE8:30 – 17:00 hodin.
  • Provozní doba golfového hřiště v pátek 10.4. od 10:00 do 16:00 hodin, od soboty 11.4. od 9:00 do 16:00 hodin.
  • Rezervace provádí pouze recepce a to telefonicky. Odbavení hráče a možnost platby u provizorního okénka vytvořeného ve vstupu do recepce.
  • Všechny prostory klubu, včetně recepce jsou uzavřené. Všechny cvičné plochy včetně Driving range jsou v pátek 10.4. uzavřené.
  • Hráči mohou hrát pouze po 2 hráčích. Starty budou po 10 minutách. V celém areálu musí hráči dodržovat odstupy 2 metry. Otevřena jsou pouze žlutá a červená vyznačená odpaliště. V případě nedodržení budou hráči vykázáni z areálu s následujícím zákazem hry na dobu 7 dnů.
  • Zákaz vyndávání praporkové tyče. V případě nedodržení budou hráči vykázáni z areálu s následujícím zákazem hry na dobu 7 dnů.
  • Občerstvení na jamce č.10 – výdej přes okénko. V prostorách okénka se mohou shromažďovat pouze 2 hráči. V případě příchodu dalšího flightu musí hráči dodržovat odstup 2 metry.

Žádáme všechny hráče, aby se na hřišti chovali co nejohleduplněji vzhledem k tomu, že vegetace teprve začíná a stále jsou ranní mrazíky. Na hřišti stále probíhají práce, proto dbejte na jejich bezpečnost. I z tohoto důvodu hřiště není 100% připraveno, což věříme, že všichni chápete.

Děkujeme vám za dodržování pravidel, abychom si všichni mohli golf užívat i nadále.

Petr Voráček a tým pracovníků Golf Resort Franzensbad

přečteno 496 × naposledy změněno: čtvrtek, 09 duben 2020 14:52