Zapomenuté uživatelské jméno?
Golf Club Františkovy Lázně - Aktuality
čtvrtek, 09 duben 2020 14:03

Zahájení sezóny 2020

napsal

V pátek 10.4.2020 se v 10:00 hodin otevírá golfové hřiště.

Akční cena green fee 900,-Kč / 18 jamek

Základní informace o provozu areálu:

  • Vjezd do areálu je povolen pouze hráči s učiněnou rezervací (bude kontrolováno). Vjezd na parkoviště maximálně 15 minut před rezervovaným t-time.
  • Parkovat je nutné ob jedno stání. Při vystoupení z vozidla musí mít každý roušku nebo jiné zakrytí úst a nosu a to až na odpaliště jamky č.1. Po ukončení hry na jamce č.18 si hráč musí opětovně nasadit roušku a neprodleně opustit areál. Pokud bude „hlavní“ parkoviště plné, musí hráč využít spodní parkoviště. V případě nedodržení budou hráči vykázáni z areálu s následujícím zákazem hry na dobu 7 dnů.
  • Prosíme, rezervujte si hru předem telefonicky v rámci platných opatření, tedy pro 2 hráče ve flightu (toto omezení neplatí pro rodinné příslušníky) – do tohoto počtu se započítává i nosič, doprovod, rodič či trenér. V současné době je možné rezervovat hru pouze na následující den.
  • Provozní doba RECEPCE8:30 – 17:00 hodin.
  • Provozní doba golfového hřiště v pátek 10.4. od 10:00 do 16:00 hodin, od soboty 11.4. od 9:00 do 16:00 hodin.
  • Rezervace provádí pouze recepce a to telefonicky. Odbavení hráče a možnost platby u provizorního okénka vytvořeného ve vstupu do recepce.
  • Všechny prostory klubu, včetně recepce jsou uzavřené. Všechny cvičné plochy včetně Driving range jsou v pátek 10.4. uzavřené.
  • Hráči mohou hrát pouze po 2 hráčích. Starty budou po 10 minutách. V celém areálu musí hráči dodržovat odstupy 2 metry. Otevřena jsou pouze žlutá a červená vyznačená odpaliště. V případě nedodržení budou hráči vykázáni z areálu s následujícím zákazem hry na dobu 7 dnů.
  • Zákaz vyndávání praporkové tyče. V případě nedodržení budou hráči vykázáni z areálu s následujícím zákazem hry na dobu 7 dnů.
  • Občerstvení na jamce č.10 – výdej přes okénko. V prostorách okénka se mohou shromažďovat pouze 2 hráči. V případě příchodu dalšího flightu musí hráči dodržovat odstup 2 metry.

Žádáme všechny hráče, aby se na hřišti chovali co nejohleduplněji vzhledem k tomu, že vegetace teprve začíná a stále jsou ranní mrazíky. Na hřišti stále probíhají práce, proto dbejte na jejich bezpečnost. I z tohoto důvodu hřiště není 100% připraveno, což věříme, že všichni chápete.

Děkujeme vám za dodržování pravidel, abychom si všichni mohli golf užívat i nadále.

Petr Voráček a tým pracovníků Golf Resort Franzensbad

Otevření golfového hřiště pro sezónu 2020

07.04.2020

Vážení golfisté, členové klubu,

Ministerstvo zdravotnictví ČR (MZ) vydalo dvě nová opatření, související s venkovními sportovišti. Při splnění určitých podmínek je možné věnovat se i golfové hře. Pracujeme na přípravě mimořádného provozního řádu tak, abychom splnili podmínky MZ a golfové hřiště otevřeli.

Rádi bychom Vás chtěli ubezpečit, že naše společnosti dělá vše pro to, aby hřiště bylo připraveno pro golfovou hru. Z důvodu silných mrazů v uplynulých 14 dnech a velice „nízkého datu“, kdy vegetace teprve „startuje“, se na golfovém hřišti intenzivně pracuje tak, aby hřiště mohlo být otevřeno v nadcházejících dnech.

Termín otevření golfového hřiště včetně mimořádného provozního řádu zveřejníme na webových stránkách a bude zaslán i prostřednictvím newsletteru.

Vstup na golfové hřiště bude umožněn členům, kteří mají uhrazeny své roční poplatky pro rok 2020. V současnosti je možné tyto poplatky hradit pouze bankovním převodem na účet Golf Resortu.

Děkujeme všem za respektování bezpečnosti ochrany zdraví.

Petr Voráček

Golf Resort Františkovy Lázně

sobota, 21 březen 2020 10:46

Koronavirová pandemie - sezóna 2020

napsal

Koronavirová pandemie bohužel zásadně ovlivňuje naše běžné životy, neboť je v prvé řadě omezen volný pohyb lidí i jejich shromažďvání.

Tím je též negativně ovlivněn i náš gofový sport, včetně provozu našeho golfového areálu.

Zahájení sezóny je tudíž podřízeno zrušením nouzového stavu v České republice.

Další informace získáte zde, na těchto stránkách.

 

Tým GRFb