Středeční odpolední turnaje - info pro sponzory

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
20-03-2014

str tur obr
    informace pro sponzora – hlavního partnera

Vážení členové GCFRL, GCBE-BB,

Vážení golfoví přátelé,

pro sezonu roku 2014 pro své členy prezidium GCFRL a GCBE-BB ve spolupráci s vedením Golf Resort Franzensbad k.s. připravilo možnost uspořádání středečního odpoledního turnaje - „sponzorského turnaje“ pro Vaše obchodní partnery, známé, a ostatní zájemce.

Podmínky pořadatelství: Sponzor, pod jehož záštitou se turnaj uskuteční, zajistí ceny do soutěže v min. hodnotě 6.000,- Kč a zajistí zástupce, který provede vyhlášení a předání cen po skončení turnaje. Jiné poplatky za pořádání nebudou vybírány. Ceny je možné zajistit i nákupem v PRO Schopu v recepci Golfového rezortu Franzensbad a.s. v Házlově. K pořádání turnaje se může sdružit i více sponzorů. Všechny podmínky a zvýhodnění platí v rozsahu jako by šlo o jednoho sponzora.

Zvýhodnění pro sponzora – hlavního partnera: turnaj ponese jméno sponzora, nebo jméno, které si sponzor určí po dohodě s vedením rezortu a GCFRL. Na serveru ČGF v sekci turnaje bude u informací o turnaji zobrazeno logo sponzora (pokud tento dodá nejpozději 5 dní před konáním turnaje odpovídající podklady). Sponzor smí umístit reklamní banner o max. velikosti 2m2 k recepci a k odpališti 1. jamky v průběhu konání turnaje (nejdříve hodinu před oficiálních začátkem). Sponzor může spolu se skóre kartou rozdávat účastníkům drobné reklamní předměty. Sponzor obdrží 3 ks voucherů pro bezplatné FEE k účasti na turnaji. Zveřejnění na serveru ČGF, evidenci přihlášek, sestavení startovní listiny, vyhodnocení a zveřejnění výsledků zajistí GCFRL a GRFb.

Podmínky účasti: startovné na turnaj bude 200 Kč,- (bude použito na občerstvení - voda do bagu + jídlo po hře), pro nečleny bude zvýhodněné Green Fee 720,- Kč (60% ceníkové ceny) na 18 jamek.

Podmínky turnaje: turnaj se uskuteční ve středu se startem od 12:00 hod. Kapacita turnaje je max. 60 účastníků. Minimální účast je 16 účastníků. V každém turnaji budou 2 výkonnostní kategorie. Přesné určení bude stanoveno dle počtu přihlášených. Turnaje se budou hrát na úpravu HCP. Hrací systém Stableford. Postupný start od 12 hod z jamky č.1.

Pokud máte zájem uspořádat turnaj pod Vaší záštitou, prosíme o zaslání přihlášky e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s uvedením požadovaného termínu. Po obdržení přihlášky budete kontaktováni pro sjednání podrobných podmínek konání turnaje. Při volbě termínu rozhoduje datum doručení přihlášky s uvedením požadovaného termínu. Turnaje je možné uspořádat do 16.10.2014.

J i ř í M o t i č á k

Viceprezident / Vizepräsident

Golfový klub Františkovy Lázně

 

 

Přečteno 451 krát Naposledy změněno čtvrtek, 20 březen 2014 19:07

Kalendář akcí

Žádné události