Účast našich družstev ve třetí lize ČGF ročníku 2013

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
05-08-2013

V roce 2013 poprvé reprezentovala Golf club Františkovy Lázně v soutěži družstev pořádané ČGF společně družstva mužů i žen.

Obě družstva skončila na posledním místě ve své skupině. I přesto je třeba poděkovat všem hráčům za jejich úsilí při reprezentaci našeho klubu, když zejména ve třetím a čtvrtém kole, které se hrálo za extrémních veder na Hluboké nad Vltavou, šlo místy i o život. Věříme, že tímto ročníkem bude zahájena tradice účastí v soutěži družstev.

1. a 2. kolo se hrálo ve dnech 8.-9.6.2013 na Darovanském Dvoře. Zde náš klub reprezentovali v družstvu mužů BALUŠKA Arnošt, HERR Karel, KIRSCHNECK František, KIRSCHNECK Thomas, KOPÚN František, VACEK Karel. Nejlepším z mužů byl František Kopún, který obě kola zahrál shodně za 88 ran a celkově obsadil 36 místo ze 78. Nejlepší kolo našeho družstva mužů na počet ran zde zahrál Thomas Kirchneck, když v prvním kole zahrál 85 ran. Za družstvo žen nastoupily KOPÚNOVÁ Jana, LAVIČKOVÁ Jitka, MAŠKOVÁ Rita, VLASÁKOVÁ Helena. Nejlepší z žen byla Jana Kopúnová, která zahrála první kolo za 96 ran a druhé za 100 ran a celkově obsadila skvělé 12 místo ze 41 účastnic. Současně zahrála nejlepší kolo našeho družstva žen.

3. a 4. kolo se hrálo ve dnech 20.-21.7.2013 na Hluboké nad Vlatvou. Zde náš klub reprezentovali v družstvu mužů HUČKO Milan, KOPÚN František, MAŠEK Luboš, RATHOUSKÝ Ladislav, SMEJKAL Tomáš, VESELÝ Jiří. Nejlepším z mužů byl opět František Kopún, který obě kola zahrál za 171 ran, když první zahrál za 83 a druhé za 88 ran a celkově obsadil 34 místo ze 79, současně zahrál i nejlepší kolo našeho družstva mužů. Za družstvo žen nastoupily BERKOVÁ Helena, KOPÚNOVÁ Jana, LAVIČKOVÁ Jitka, MAŠKOVÁ Rita. Nejlepší z žen byla opět Jana Kopúnová, která zahrála shodně jako na Darovanském Dvoře první kolo za 96 ran a druhé za 100 ran a celkově obsadila 25 místo z 37 účastnic. Současně zahrála nejlepší kolo našeho družstva žen.
Podrobné výsledky jsou přístupné na serveru ČGF v sekci soutěže ČGF (odkaz zde)

Přečteno 4666 krát Naposledy změněno pondělí, 05 srpen 2013 15:32

Kalendář akcí

Žádné události